top of page
Комода #001

Комода #001

ден29.450,00Price

Висококвалитетна ТВ комода изработена од фурниран МДФ и боен МДФ антрацит. 

Со докажан квалитетен механизам на фиоки од марката BLOOM.

Лесна и едноставна за одржување. Одлично се вклопува во секој ентериер и стил. 

 

  • Димензии

    Ширина: 240cm

    Височина: 60cm

    Длабочина: 50cm

bottom of page